
Дитяча активна гра Goliath "Вперед, вперед, НЛО!" (SHiz15964)
681 ₴
523 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: iz15964
- +380 (99) 145-83-05Водафон
Розважальна гра для дітей Goliath "Вперед, вперед, НЛО!"
Чи готові керувати прибульцями?
Мета гри "Вперед, вперед, НЛО!" – захопити якнайбільше тварин з ферми, використовуючи спеціальні НЛО з присосками, та набрати найбільшу кількість очок. Це весела гра для всієї родини, яка розвиває спритність та швидкість реакції.
На початку гри всі картки ферми розкладаються на підлозі лицьовою стороною вгору, а карти витівок прибульців випадково додаються до них. Гравці по черзі використовують свої НЛО для захоплення тварин та фермерів, додаючи їх у свої особисті стоси захоплень. Картки витівок прибульців додають у гру несподівані повороти, що робить її ще цікавішою.
Переможе той, хто набере найбільшу кількість очок після завершення всіх захоплень!
Зробіть свій ігровий вечір незабутнім разом із "Вперед, вперед, НЛО!"
Характеристики дитячої гри Goliath:
- Тип: дитячі
- Вигляд: розважальна
- Призначення: для всієї родини, для компанії
- Вікова група: від 6 років
- Кількість гравців: 2-6
- Розвиток здібностей: реакція, спритність
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goliath |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 450 г |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для компанії <unk> Для дітей <unk> Для всієї родини |
| Вік | 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Кількість гравців | От 2 до 6 |
| Жанр | Активні |
- Ціна: 523 ₴






