
Дитячий намет ігровий будиночок Джунглі Intex 45642 (SH006785)
1 005 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 006785
- +380 (99) 145-83-05Водафон
Намет ігровий дитячий будиночок Джунглі Intex 45642
Погодьтеся, ми всі в дитинстві любили з підручних засобів створювати собі будиночки і влаштовувати там свій світ. У сучасному світі нічого не треба придумувати, все придумано за нас, а нам залишилося тільки вибрати і купити. Дитячий намет - яскравий і безпечний, стане улюбленим місцем для ігор ваших діточок.
Хлопчики та дівчатка оцінять яскравий дизайн свого намету. Такий будиночок збере всередині дітвору будь-якого віку. Під його дахом можна придумати свій світ, якщо поставити в квартирі. Візьміть маленьку палатку з собою на природу, і малюки гратимуть в тіні на свіжому повітрі.
Характеристики:
- Намет складаний
- Виробник: Intex
- Модель: 45642
- Яскраві кольори
- Легка вага
- Вхід зі скочуваними дверима
- Вага комплекту: 2 кг
- Розмір в розгорнутому вигляді: 95 x 75 x 107 см
- Розмір в коробці: 92 x 18 x 5,5 см
* Колірний відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, в тому числі це залежить і від налаштувань монітору вашого комп'ютера. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 107 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 0 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип | Намети |
- Ціна: 1 005 ₴


