
Ігровий будиночок дитячий намет Intex 45642 замок (SH008849)
890 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 008849
- +380 (99) 145-83-05Водафон
Ігровий будиночок дитячий намет Intex 45642 замок
Дитячий ігровий будиночок-намет Intex 45642 подарує вашій дитині не одну годину захоплюючих ігор.
Намет має ефектне барвисте забарвлення і цікаву конструкцію. У ній є віконце і дверцята. Усередині дитина зможе розміститися зі своїми друзями або розкласти там всі свої іграшки. У будиночку можна ховатися і грати в різні ігри. Забарвлення намета підійде як для хлопчика, так і для дівчинки.
Будиночок міцний, зносостійкий і не вигорає на сонці. На його збірку у вас піде всього кілька хвилин, завдяки металевим стійкам.
Будиночок-намет можна використовувати вдома і на природі.
Даний ігровий центр буде відмінною ідеєю на подарунок дитині.
Характеристики:
- Розміри: 95 х 75 х 107 см;
- Вік: Від 3 до 6 років;
- Насос: Не потрібно;
- Вага в упаковці: 2.2 кг;
- Розміщення: В приміщенні, на вулиці;
- Матеріал: Вініл.
Комплектація:
- Ігровий будиночок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.2 кг |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 1070 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Матеріал | Вініл |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип | Ігрові будиночки |
- Ціна: 890 ₴


